Sveiki užsukę į šį svetainės puslapį. Noriu prisistatyti – esu Aistė Jurgilaitė, profesionali dailininkė, Lietuvos Dailininkų Sąjungos tapytojų sekcijos narė, gyvenanti ir kurianti netoli Trakų. Pagrindinė mano kūrybos sritis yra tapyba, tačiau mano kūrybinis pasaulis neapribotas vien parodiniais darbais. Šios svetainės meniniam apipavidalinimui yra pasitelktas mano kūrinys, kurį nutapiau Snieguolės prašymu. Juo norėjau išreikšti Kalėdų dvasią, kur žaisliukai tarsi atgytų stebuklingame mikro pasaulyje, kurdami savitą žiemos pasaką.

Taip, bedirbant, kilo mintis pačiai dekoruoti Kalėdinius žaisliukus, suteikiant jiems suasmenintą meninę formą, kur kiekvienas žaislas turėtų savo ypatingą ir unikalią išraišką. Nors kiekvienas žaisliukas unikalus ir vienetinis, tačiau priskirtas konkrečiai žaisliukų serijai pagal tematiką. Temos nuolat papildomos ir kuriamos naujos, todėl tikrai atsiras galimybė Jums sukomplektuoti savo asmeninę kolekciją. Kiekvienas žaisliukas – tai atskiras meno kūrinys, miniatiūra, todėl įsigijus vieną žaisliuką ar visą kolekciją,  kartu išrašomas autentiškumo sertifikatas su mano parašu.

Tikiuosi, kad šie mano dekoruoti kūrinėliai suras atgarsį jūsų sielose ir atneš Kalėdinę dvasią ir šilumą į jūsų namus bei širdis.

Aistė Jurgilaitė