Apie mane

Sveiki užsukę į vienintelę svetainę Lietuvoje, kurioje pristatomi unikalūs įvairių pasaulio kraštų Kalėdiniai žaislai. Esu šios internetinės parduotuvės įkūrėja, mano vardas – Snieguolė, o mano svetainės tikslas visų pirma yra sugrąžinti Kalėdiniam žaislui jo pirmapradę paskirtį ir estetinę vertę, bei priminti jo pamatinį simbolinį vaidmenį pačiose gražiausiose metų šventėse.

Kalėdinių žaislų kolekcionierė

Kiekviename žaisle įžvelgianti jo nueitą kelią nugludintą laiko, su savomis istorijomis ir nebyliais pasakojimais, matanti kruopštų stiklapūčių darbą, tyliai vakarais su meile ir meistriškumu dengiant trapų stiklą plonu dažų sluoksniu ar dailininko ranka vedamas teptuko linijas, suteikiančias žaislui meno kūrinio spindesį. Kiekvienas žaislas turi savo istoriją, ar jis būtų senas, ar visiškai naujas, todėl norėčiau jus pakviesti šioje svetainėje pažvelgti į čia esančius žaislus nauju žvilgsniu…įsigydami Kalėdinį žaislą, jūs pasineriate į Kalėdų dvasią, tai ne tik naujas daiktas puošiantis jūsų namus – tai jūsų gyvenimo istorijos dalis, jūsų namų jaukumo ir šventinės šilumos sergėtojas.

Nuoširdžiai manau, kad mano svetainės puslapiuose būtinai atrasite jūsų širdžiai mielus ir fantazijai artimus stiklinius stebuklus.